O mně

Jsem Hanka a háčkování
je můj koníček.

Pracuji jako zdravotní sestra a v současné době jsem na mateřské dovolené. Jsem máma úžasných pěti dětí. Nejstarší syn už vyletěl z hnízda a bydlí sám. Doma nám zůstali tři úžasní kluci a k nim nám v květnu 2021 přibyla skvělá malá princezna. Při takové kupě dětského štěstí se háčkování stalo mým relaxem i vášní v okamžicích, kdy jsou kluci ve škole, manžel v práci a naše malá princezna spinká.

Jak Maminčino Háčkování začalo?

Jednou jsme byli s manželem a dětmi na návštěvě u švagrové, bylo těsně po Vánocích roku 2020. 

Právě u švagrové jsem si všimla, že má nádhernou uháčkovanou dečku. Viděla, jak ji obdivuji a řekla, že jí uháčkovala sama, a tak to vlastně začalo. Natolik mě to nadchlo, že jsem oprášila háček, který jsem poprvé v životě držela v ruce před mnoha lety díky své babičce, a taky své mamince. Když jsme přijeli domů, tak jsem hned našla staré klubko vlny a už jsem zkoušela podle návodu háčkovat. Potom vznikla první dečka, šátek, zvířátko a já jsem zjistila, že mě to baví a je to úžasný relax. V té době jsem byla těhotná, takže když byl manžel v práci a kluci ve škole, byla to úžasná zábava a samota mi vždy rychleji utekla.


Náš e-shop používá pro své správné fungování cookies a podobné technologie. Některé jsou nezbytně nutné pro základní fungování. Bez nich se neobejdeme. Jiné nám slouží k vytváření anonymních statistik o chování návštěvníků nebo pro inzerci reklamních obsahů. S jejich používáním však potřebujeme Váš souhlas.

Souhlasím
Nesouhlasím