DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ
| katalogové číslo: | ADB-4574 |
| výrobce: | Alize |
| cena bez DPH: | 44,63 Kč |
Příze Alize Diva Batik 4574 je lesklá batik příze z microakrylu s plynulými barevnými přechody, se složením 100% microakryl, o hmotnosti 100 g a návinu 350 m. Najdete ji mezi kategoriemi příze na letní oblečení a příze na háčkování.
Batik efekt dodává projektům originální vzhled bez potřeby kombinovat více barev ručně.
Odstíny jednotlivých výrobních šarží se mohou mírně lišit. Doporučujeme objednat dostatečné množství příze z jedné šarže.
| Značka | Alize |
|---|---|
| Na co se hodí | Na kabelky / Na letní oblečení / Na ozdoby / Na šátky |
| Složení | 100% akryl |
| Tloušťka příze | Tenká |
| Typ příze | Klasická příze |
| Efekt příze | Batik |
| Doporučená velikost háčku | 2-3 mm |
| Doporučená velikost jehlic | 2-4 mm |
| Návin (metry) | 250-500 m |
| Hmotnost (g) | 100 g |