DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ
| katalogové číslo: | A-V-87 |
| výrobce: | Alize |
| cena bez DPH: | 54,55 Kč |
Příze Alize Velluto 87 - tmavě šedá je hebká žinylková příze se sametovým povrchem pro hračky a měkké doplňky, se složením 100% polyester, o hmotnosti 100 g a návinu do 100 m. Najdete ji mezi kategoriemi příze na deky a příze na háčkování.
Žinylkový povrch vytváří měkké a nadýchané výrobky. Při párání je vhodné pracovat opatrně, protože vlákno se může více třepit. Odstín tmavě šedá je vhodný pro výraznější a praktické projekty pro každodenní nošení.
Odstíny jednotlivých výrobních šarží se mohou mírně lišit. Doporučujeme objednat dostatečné množství příze z jedné šarže.
| Značka | Alize |
|---|---|
| Na co se hodí | Na deky / Na plyšové hračky / Na šály a čepice |
| Složení | 100% polyester |
| Tloušťka příze | Silná |
| Typ příze | Plyšová příze |
| Efekt příze | Jednobarevná |
| Doporučená velikost háčku | 6 mm a více |
| Doporučená velikost jehlic | 6 mm a více |
| Návin (metry) | do 100 m |
| Hmotnost (g) | 100 g |