DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ
| katalogové číslo: | P-3MM-G-BP |
| výrobce: | Mila Druciarnia |
| cena bez DPH: | 110,74 Kč |
Příze Bavlněná šnůra MILA 3 mm Glitter - bílá perlová je měkká bavlněná šňůra bez jádra pro háčkování, pletení a bytové doplňky, se složením 100% bavlna (bez jádra), o hmotnosti cca 260 g a návinu 100 m. Najdete ji mezi kategoriemi šňůry na košíky a tašky a příze na háčkování.
Šňůra je vhodná pro projekty, kde chcete dosáhnout pevnějšího tvaru a zároveň příjemného povrchu při práci. Odstín bílá perlová se hodí pro jemné a světlé kombinace.
Výrobky ze šňůry lze prát v pračce na 30 °C.
Odstíny jednotlivých výrobních šarží se mohou mírně lišit. Vzhledem k surovině použité k výrobě se může hmotnost přadénka a tloušťka šňůry mírně lišit podle barvy.
| Značka | Mila |
|---|---|
| Na co se hodí | Na dekorace / Na kabelky / Na macrame |
| Složení | 100% bavlna |
| Tloušťka příze | Silná |
| Typ příze | Šňůry |
| Efekt příze | Třpytivá |
| Doporučená velikost háčku | 6 mm a více |
| Doporučená velikost jehlic | 6 mm a více |
| Návin (metry) | do 100 m |
| Hmotnost (g) | 200 g a více |