DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ
| katalogové číslo: | DR-AB-5110 |
| výrobce: | DROPS |
| cena bez DPH: | 78,51 Kč |
Příze DROPS Alpaca Bouclé mix 5110 - světlá šedá je středně silná bouclé příze z alpaky, vlny a polyamidu, se složením 80% alpaka, 15% vlna, 5% polyamid, o hmotnosti 50 g a návinu cca 140 m. Je vhodná jako bouclé příze na svetry, zimní oblečení a objemné úplety a využijete ji také v kategorii příze na háčkování.
Příze je skaná ze dvou vláken, přičemž středové vlákno tvoří směs vlny a polyamidu pro vyšší pevnost. Alpaková vlákna nejsou chemicky upravována, pouze se perou a následně barví standardním procesem. Odstín světlá šedá se hodí pro jemně působící projekty a světlé barevné kombinace.
Příze má certifikaci Oeko-Tex® Standard 100, třída II (č. 23.HPE.36896) a je vhodná pro přímý kontakt s pokožkou.
Odstíny jednotlivých výrobních šarží se mohou mírně lišit. Doporučujeme objednat dostatečné množství příze z jedné šarže.
| Značka | DROPS |
|---|---|
| Na co se hodí | Na svetry |
| Složení | alpaka / vlna |
| Tloušťka příze | Střední |
| Typ příze | Klasická příze |
| Efekt příze | Jednobarevná |
| Doporučená velikost háčku | 5-6 mm |
| Doporučená velikost jehlic | 5-6 mm |
| Návin (metry) | 100-250 m |
| Hmotnost (g) | 50 g |