DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ
| katalogové číslo: | DR-KS-70 |
| výrobce: | DROPS |
| cena bez DPH: | 102,85 Kč |
Příze DROPS Kid-Silk 70 - bordó je jemná krajková příze z mohéru a hedvábí, se složením 75% mohér, 25% hedvábí, o hmotnosti 25 g a návinu cca 210 m. Je vhodná jako krajková příze na šály, plédy a jemné doplňky a využijete ji také v kategorii příze na háčkování.
Kid-Silk je vhodná pro lehké a vzdušné projekty. Často se používá i jako příplet pro zjemnění a změkčení výsledného úpletu. Odstín bordó lze snadno kombinovat s dalšími barvami stejné řady.
Odstíny jednotlivých výrobních šarží se mohou mírně lišit. Doporučujeme objednat dostatečné množství příze z jedné šarže.
| Značka | DROPS |
|---|---|
| Na co se hodí | Na svetry |
| Složení | mohér / hedvábí |
| Tloušťka příze | Tenká |
| Typ příze | Klasická příze |
| Efekt příze | Jednobarevná |
| Doporučená velikost háčku | 3-4 mm |
| Doporučená velikost jehlic | 3-4 mm |
| Návin (metry) | 100-250 m |
| Hmotnost (g) | do 50 g |