DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ
| katalogové číslo: | DR-ST-05 |
| výrobce: | DROPS |
| cena bez DPH: | 88,72 Kč |
Příze DROPS Soft Tweed mix 05 - medvěd je středně silná tvídová příze z vlny, alpaky a viskózy, se složením 50% vlna, 25% alpaka, 25% viskóza, o hmotnosti 50 g a návinu cca 130 m. Je vhodná jako tvídová příze na svetry, kabáty a strukturové vzory a využijete ji také v kategorii příze na háčkování.
Drobné tvídové nopky vytvářejí charakteristický vzhled. Příze je vhodná pro ruční pletení a strukturované modely. Odstín medvěd lze snadno kombinovat s dalšími barvami stejné řady.
Odstíny jednotlivých výrobních šarží se mohou mírně lišit. Doporučujeme objednat dostatečné množství příze z jedné šarže.
| Značka | DROPS |
|---|---|
| Na co se hodí | Na šály a čepice / Na svetry |
| Složení | vlna / alpaka / viskóza |
| Tloušťka příze | Střední |
| Typ příze | Klasická příze |
| Efekt příze | Melír |
| Doporučená velikost háčku | 4-5 mm |
| Doporučená velikost jehlic | 4-5 mm |
| Návin (metry) | 100-250 m |
| Hmotnost (g) | 50 g |