DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ
| katalogové číslo: | M-TXL-17 |
| výrobce: | Mila Druciarnia |
| cena bez DPH: | 159,67 Kč |
Příze Šnůra Twist XL MILA 5mm - čokoládová je kroucená bavlněná šňůra z recyklované bavlny pro macrame, háčkování i pletení, se složením 100% recyklovaná bavlna, o hmotnosti cca 700 g a návinu 100 m. Najdete ji mezi kategoriemi macrame šňůry a příze na háčkování.
Silné kroucení pomáhá držet tvar šňůry a zároveň umožňuje použít jednotlivá vlákna pro dekorativní detaily. Odstín čokoládová lze snadno kombinovat s dalšími barvami stejné řady.
Výrobky ze šňůry lze prát v pračce na 30 °C.
Odstíny jednotlivých výrobních šarží se mohou mírně lišit. Vzhledem k surovině použité k výrobě se může hmotnost přadénka a tloušťka šňůry mírně lišit podle barvy.
| Značka | Mila |
|---|---|
| Na co se hodí | Na dekorace / Na kabelky / Na macrame |
| Složení | 100% bavlna |
| Tloušťka příze | Silná |
| Typ příze | Macrame |
| Efekt příze | Jednobarevná |
| Doporučená velikost háčku | 6 mm a více |
| Doporučená velikost jehlic | 6 mm a více |
| Návin (metry) | do 100 m |
| Hmotnost (g) | 200 g a více |