DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ
| katalogové číslo: | VHD-6404 |
| výrobce: | Vlna-Hep |
| cena bez DPH: | 73,55 Kč |
Vlna-Hep Dream 6404 - světle šedá je 100% merino příze, která nabízí skvělou termoregulaci a maximální komfort při nošení. Díky jemnému vláknu nekouše, zahřeje v zimě a zároveň nepřehřívá. Skvěle se hodí na svetry i deky.
Merino vlna je přirozeně antibakteriální a odolná vůči zápachu, což oceníte při každodenním nošení.
| Značka | Vlna-Hep |
|---|---|
| Na co se hodí | Na deky / Na dětské oblečení / Na šály a čepice / Na svetry |
| Složení | 100% merino |
| Tloušťka příze | Střední |
| Typ příze | Klasická příze |
| Efekt příze | Jednobarevná |
| Doporučená velikost háčku | 4-5 mm |
| Doporučená velikost jehlic | 4-5 mm |
| Návin (metry) | 100-250 m |
| Hmotnost (g) | 50 g |