DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ
| katalogové číslo: | VHW-5704 |
| výrobce: | Vlna-Hep |
| cena bez DPH: | 53,55 Kč |
Vlna-Hep Waltz 5704 je příze s barevným efektem ideální na svetry a doplňky.
| Značka | Vlna-Hep |
|---|---|
| Na co se hodí | Na šály a čepice / Na svetry |
| Složení | 100% akryl |
| Tloušťka příze | Střední |
| Typ příze | Klasická příze |
| Efekt příze | Batik |
| Doporučená velikost háčku | 3-5 mm |
| Doporučená velikost jehlic | 3-5 mm |
| Návin (metry) | 100-250 m |
| Hmotnost (g) | 100 g |