DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ
| katalogové číslo: | VM-14702 |
| výrobce: | Vlnap |
| cena bez DPH: | 34,71 Kč |
Příze Vlnap Merino 14702 - černá je kvalitní směsová příze s podílem merino vlny, vhodná pro podzimní a zimní úplety. Díky své jemnosti a pružnosti je ideální pro projekty z kategorie příze na svetry.
Díky kombinaci vlny a akrylu si výrobky zachovávají tvar, jsou odolné a vhodné pro každodenní nošení.
svetr (vel. M): cca 500 g
čepice: cca 100 g
Odstíny jednotlivých výrobních šarží se mohou mírně lišit.
| Značka | Vlnap |
|---|---|
| Na co se hodí | Na deky / Na šály a čepice / Na svetry |
| Složení | vlna / akryl |
| Tloušťka příze | Střední |
| Typ příze | Klasická příze |
| Efekt příze | Jednobarevná |
| Doporučená velikost háčku | 4-5 mm |
| Doporučená velikost jehlic | 4-5 mm |
| Návin (metry) | 100-250 m |
| Hmotnost (g) | 50 g |