DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ
| katalogové číslo: | YAB-583 |
| výrobce: | YarnArt |
| cena bez DPH: | 21,49 Kč |
YarnArt Baby 583 - tmavě modrá je jemná akrylová příze se složením 100% akryl. Klubko má 50 g a návin cca 150 m. Hodí se na dětské oblečení, dečky a doplňky. Jednobarevná varianta pro snadné kombinování.
YarnArt Baby 583 - tmavě modrá se díky svému složení a parametrům dobře hodí na projekty, u kterých oceníte jemný omak a snadná údržba z ní dělají dobrou volbu pro běžné tvoření i projekty pro děti.
Další odstíny najdete také v řadě YarnArt Baby.
Odstíny jednotlivých výrobních šarží se mohou mírně lišit. Pokud plánujete větší projekt, doporučujeme objednat dostatečné množství příze z jedné šarže.
| Značka | YarnArt |
|---|---|
| Na co se hodí | Na deky / Na dětské oblečení / Na šály a čepice |
| Složení | 100% akryl |
| Tloušťka příze | Tenká |
| Typ příze | Klasická příze |
| Efekt příze | Jednobarevná |
| Doporučená velikost háčku | 3-4 mm |
| Doporučená velikost jehlic | 3-4 mm |
| Návin (metry) | 100-250 m |
| Hmotnost (g) | 50 g |