DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ
| katalogové číslo: | YAJC-7208 |
| výrobce: | YarnArt |
| cena bez DPH: | 33,88 Kč |
YarnArt Jeans Crazy 7208 je batikovaná bavlněno-akrylová příze se složením 55% bavlna, 45% polyakryl. Klubko má 50 g a návin cca 160 m. Hodí se na amigurumi, dětské oblečení a doplňky. Batik varianta s jemným barevným přechodem.
YarnArt Jeans Crazy 7208 se díky svému složení a parametrům dobře hodí na projekty, u kterých oceníte zachovává vlastnosti oblíbené řady jeans a navíc přidává hravější barevný vzhled pro menší projekty a hračky.
Další odstíny najdete také v řadě YarnArt Jeans Crazy.
Odstíny jednotlivých výrobních šarží se mohou mírně lišit. Pokud plánujete větší projekt, doporučujeme objednat dostatečné množství příze z jedné šarže.
| Značka | YarnArt |
|---|---|
| Na co se hodí | Na amigurumi / Na dekorace / Na deky / Na letní oblečení |
| Složení | bavlna / akryl |
| Tloušťka příze | Střední |
| Typ příze | Klasická příze |
| Efekt příze | Batik |
| Doporučená velikost háčku | 4-5 mm |
| Doporučená velikost jehlic | 4-5 mm |
| Návin (metry) | 100-250 m |
| Hmotnost (g) | 50 g |