DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ
| katalogové číslo: | YAJS-946 |
| výrobce: | YarnArt |
| cena bez DPH: | 38,36 Kč |
YarnArt Jeans Splash 946 je batikovaná bavlněno-akrylová příze se složením 55% bavlna, 45% akryl. Klubko má 50 g a návin cca 160 m. Hodí se na dětské oblečení, lehké doplňky a menší projekty. Batik varianta s jemným barevným přechodem.
YarnArt Jeans Splash 946 se díky svému složení a parametrům dobře hodí na projekty, u kterých oceníte řada jeans splash se hodí tam, kde chcete zachovat praktické vlastnosti řady jeans a použít ji na lehké každodenní tvoření.
Další odstíny najdete také v řadě YarnArt Jeans Splash.
Odstíny jednotlivých výrobních šarží se mohou mírně lišit. Pokud plánujete větší projekt, doporučujeme objednat dostatečné množství příze z jedné šarže.
| Značka | YarnArt |
|---|---|
| Na co se hodí | Na dekorace / Na deky / Na letní oblečení |
| Složení | bavlna / akryl |
| Tloušťka příze | Střední |
| Typ příze | Klasická příze |
| Efekt příze | Batik |
| Doporučená velikost háčku | 4-5 mm |
| Doporučená velikost jehlic | 4-5 mm |
| Návin (metry) | 100-250 m |
| Hmotnost (g) | 50 g |