DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ
| katalogové číslo: | YAMC-779 |
| výrobce: | YarnArt |
| cena bez DPH: | 65,29 Kč |
YarnArt Macrame Cotton 779 - růžová je bavlněná macramé šňůra se složením 85% bavlna, 15% polyester. Klubko má 250 g a návin cca 225 m. Hodí se na macramé, dekorace a kabelky. Jednobarevná varianta pro snadné kombinování.
YarnArt Macrame Cotton 779 - růžová se díky svému složení a parametrům dobře hodí na projekty, u kterých oceníte šňůra o síle 2 mm se hodí na detailnější práci a na projekty, kde chcete pevnější a čistší výsledek.
Další odstíny najdete také v řadě YarnArt Macrame Cotton.
Odstíny jednotlivých výrobních šarží se mohou mírně lišit. Pokud plánujete větší projekt, doporučujeme objednat dostatečné množství příze z jedné šarže.
| Značka | YarnArt |
|---|---|
| Na co se hodí | Na dekorace / Na kabelky / Na macrame |
| Složení | bavlna / polyester |
| Tloušťka příze | Střední |
| Typ příze | Šňůry |
| Efekt příze | Jednobarevná |
| Doporučená velikost háčku | 4-5 mm |
| Doporučená velikost jehlic | 4-5 mm |
| Návin (metry) | 100-250 m |
| Hmotnost (g) | 200 g a více |