DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ
| katalogové číslo: | YAV-3051 |
| výrobce: | YarnArt |
| cena bez DPH: | 53,72 Kč |
YarnArt Violet Melange 3051 je melírovaná tenká mercerovaná bavlněná příze se složením 100% mercerovaná bavlna. Klubko má 50 g a návin cca 282 m. Hodí se na ozdoby, letní topy a jemné háčkování. Melírovaná varianta pro zajímavější barevný vzhled.
YarnArt Violet Melange 3051 se díky svému složení a parametrům dobře hodí na projekty, u kterých oceníte jemná mercerovaná bavlna se hodí na detailní háčkování a melírovaný vzhled dodá výsledku decentní barevnost.
Další odstíny najdete také v řadě YarnArt Violet Melange.
Odstíny jednotlivých výrobních šarží se mohou mírně lišit. Pokud plánujete větší projekt, doporučujeme objednat dostatečné množství příze z jedné šarže.
| Značka | YarnArt |
|---|---|
| Na co se hodí | Na dekorace / Na letní oblečení / Na ozdoby |
| Složení | 100% bavlna |
| Tloušťka příze | Tenká |
| Typ příze | Klasická příze |
| Efekt příze | Melír |
| Doporučená velikost háčku | 2-3 mm |
| Doporučená velikost jehlic | 2-3 mm |
| Návin (metry) | 250-500 m |
| Hmotnost (g) | 50 g |